Mé Oblíbené Recepty
Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem
Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem
 

Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem

Průměrné hodnocení: 2.8/5 (5 hlasujících).
Zelený zeleninový salát z ředkviček a mrkve, se smetanovým dresingem a s modrým plísňovým sýrem.
Doba přípravy receptu je 25 min
příprava 25 min
Počet porcí 2
počet porcí 2
Již bylo vloženo 76 komentářů.
zobrazit komentáře (76)
Uložit recept do Mé kuchařky
přidat recept do své kuchařky můžete po přihlášení

Malé ředkvičky jsou obvykle sladší než ostřejší velké ředkvičky.

Ingredience

8 ředkviček
1/2 (ledového) salátu
1 středně velká mrkev
50g nivy neno 40g modřenína

na dresing

40g majonézy
50g zakysané smetany
1 KL octa z červeného vína
1 malá šalotka
1/2 KL worchestrové omáčky
špetka soli a čerstvě mletého pepře

(* KL - kávová lžička)

Postup

Ředkvičky nakrájejte na plátky, salát na kousky a nivu na kostičky. Oloupejte slupku mrkve a pomocí stejné škrabky ji jakoby loupejte dál. Vytvoříte tak pěkné mrkvové pentle. Zeleninu a sýr dejte do mísy.

V misce smíchejte majonézu, smetanu, ocet z červeného vína, worchestr, sůl a pepř. Přimíchejte oloupanou a jemně nakrájenou šalotku. Promíchejte se zeleninou a zeleninový salát podávejte.

Tipy

Před konzumací salát smíchaný se zálivkou skladujte v lednici maximálně jednu hodinu. V jiném případě skladujte salát a dresing zvlášť.

Inspirace pro Vás

Svíčková na smetaně

Recept Svíčková na smetaně má průměrné hodnocení 3. Recept Svíčková na smetaně má průměrné hodnocení 3. Recept Svíčková na smetaně má průměrné hodnocení 3. Recept Svíčková na smetaně má průměrné hodnocení 3. Recept Svíčková na smetaně má průměrné hodnocení 3. 
Komentáře k receptu
(1457)
Svíčková na smetaně, je omáčka se zeleninovým základem podávaná s nejlepším hovězím masem a nadýchaným knedlíkem.

Čočková polévka

Recept Čočková polévka má průměrné hodnocení 3.1. Recept Čočková polévka má průměrné hodnocení 3.1. Recept Čočková polévka má průměrné hodnocení 3.1. Recept Čočková polévka má průměrné hodnocení 3.1. Recept Čočková polévka má průměrné hodnocení 3.1. 
Komentáře k receptu
(936)
Recept na hustou čočkovou polévku s klobásou. Je jednoduchá na přípravu a skvěle zasytí.

Sendvič s vepřovým a okurkou

Recept Sendvič s okurkovým salátem a pečeným vepřovým masem má průměrné hodnocení 3.2. Recept Sendvič s okurkovým salátem a pečeným vepřovým masem má průměrné hodnocení 3.2. Recept Sendvič s okurkovým salátem a pečeným vepřovým masem má průměrné hodnocení 3.2. Recept Sendvič s okurkovým salátem a pečeným vepřovým masem má průměrné hodnocení 3.2. Recept Sendvič s okurkovým salátem a pečeným vepřovým masem má průměrné hodnocení 3.2. 
Komentáře k receptu
(68)
Tenká kolečka salátové okurky naložená v zálivce z jablečného octa skvěle doplňují plátky pečeného vepřového masa v pečivu.

Kuřecí stehna v ananasu

Recept Kuřecí stehna v ananasové omáčce má průměrné hodnocení 2.6. Recept Kuřecí stehna v ananasové omáčce má průměrné hodnocení 2.6. Recept Kuřecí stehna v ananasové omáčce má průměrné hodnocení 2.6. Recept Kuřecí stehna v ananasové omáčce má průměrné hodnocení 2.6. Recept Kuřecí stehna v ananasové omáčce má průměrné hodnocení 2.6. 
Komentáře k receptu
(212)
Jednoduchý recept inspirovaný asijskou kuchyní. Maso se dusí v ananasové omáčce, je šťavnaté a samo odpadá od kosti.

Bylinkový kuskus s kuřecím

Recept Bylinkový kuskus s kuřecím plátkem má průměrné hodnocení 2.4. Recept Bylinkový kuskus s kuřecím plátkem má průměrné hodnocení 2.4. Recept Bylinkový kuskus s kuřecím plátkem má průměrné hodnocení 2.4. Recept Bylinkový kuskus s kuřecím plátkem má průměrné hodnocení 2.4. Recept Bylinkový kuskus s kuřecím plátkem má průměrné hodnocení 2.4. 
Komentáře k receptu
(73)
Kuskus se sekanými bylinkami a semínky z granátového jablka s jednoduchými bylinkovými plátky z kuřecího masa.

Bramborový guláš s klobásou

Recept Bramborový guláš s klobásou má průměrné hodnocení 3.1. Recept Bramborový guláš s klobásou má průměrné hodnocení 3.1. Recept Bramborový guláš s klobásou má průměrné hodnocení 3.1. Recept Bramborový guláš s klobásou má průměrné hodnocení 3.1. Recept Bramborový guláš s klobásou má průměrné hodnocení 3.1. 
Komentáře k receptu
(3533)
Levný výtečný pokrm z brambor a uzeniny bez použití zahušťovadel.

Holandský řízek

Recept Holandský řízek má průměrné hodnocení 3.3. Recept Holandský řízek má průměrné hodnocení 3.3. Recept Holandský řízek má průměrné hodnocení 3.3. Recept Holandský řízek má průměrné hodnocení 3.3. Recept Holandský řízek má průměrné hodnocení 3.3. 
Komentáře k receptu
(315)
Luxusní holandský řízek z mletého vepřového masa a tvrdého strouhaného sýru, tradičně podávaný s bramborovou kaší.

Americký chléb sourdough

Recept Americký chléb sourdough má průměrné hodnocení 3.3. Recept Americký chléb sourdough má průměrné hodnocení 3.3. Recept Americký chléb sourdough má průměrné hodnocení 3.3. Recept Americký chléb sourdough má průměrné hodnocení 3.3. Recept Americký chléb sourdough má průměrné hodnocení 3.3. 
Komentáře k receptu
(33)
USA - mírně nakyslý chléb charakteristické chuti je jednoduchý, avšak časově náročný na přípravu. V lednici „zraje“ týden.
Komentáře k receptu Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem
Vyzkoušeli jste tento recept? Sdělte nám své dojmy.
*Vaše jméno:
*Váš komentář k receptu:
Vaše hodnocení receptu:
*Opište ověřovací kód:
kod
MerlindeAds
|
Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. 
2017-08-19 19:12:42
[url=http://www.acgproducciones.es/tenis-lacoste-niño-865.html]Tenis Lacoste Niño[/url]
Your lower back pain could be a distant recollection for those who have access to a vibrating chair. These seats are generally equipped distinct power amounts of the vibrating program in addition to being in a position to sharpen in on specific areas of your again. Like a added bonus, your chair might heat up, way too!

[img]https://www.net-pro-services.fr/images/ROSHEpics/10849-nike-roshe-run-homme-decathlon.jpg[/img]

Were you aware that green vitality will help you to pay significantly less for your personal electrical and fuel charges? Also you can use less cash in cleansing merchandise. Environmentally friendly vitality could help you save a lot of money, once you learn the best approaches to utilize it wisely. Here are several methods that can be used natural vitality right now.

[img]https://www.finlandia.org.es/images/finlandia.org/9063-cinturon-hermes-usado.jpg[/img]
Joshuaisore
|
Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. 
2017-08-19 10:43:29
[url=http://www.restaurantllevant.es/nike-roshe-con-flores-222.php]Nike Roshe Con Flores[/url]
Now that you have browse the advice and intelligence in the following paragraphs, you can start in the future towards credit history maintenance equipped with good quality components of knowledge to make use of. Remember the facts, and prevent temptations and misconceptions, and you may elevate your credit history to increased amounts inside the emerging potential.Protect Oneself Together With The Appropriate Insurance Coverage

[img]https://www.trioelegiaque.fr/images/trioelegiaquefr/28084-yeezy-boost-boot.jpg[/img]

Listed here is a fantastic the game of golf hint! Make sure to enable your challenger know if you need to decide on-up a ball as a way to determine it. This is suitable to complete, nevertheless the challenger should be capable to experience you picking it to be able to recognize that practically nothing doubtful has happened. Pick-in the soccer ball, identify it, after which input it right back where by it had been found, then carry on the video game!

[img]https://www.gite-beausejour.fr/images/gitebeausejourfr/14490-lunette-de-soleil-wayfarer-bleu.jpg[/img]
Matthewvar
|
Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. Recept Ředkvičkový salát s plísňovým sýrem má průměrné hodnocení 2.8. 
2017-08-18 12:51:10
wxcfbbr

http://www.sieu-telos.es/zapatillas-nike-air-force-mujer-baratas-021.php
http://www.woozor.es/zapatos-tods-en-barcelona-014.html
http://www.doctoradoiberoamericano.es/adidas-bounce-titan-795.html
http://www.woozor.es/timberland-zapatillas-de-mujer-966.html
http://www.todomiguelhernandez.com.es/converse-chuck-taylor-blancas-216.asp

[url=http://www.probaiedumontsaintmichel.fr/487-new-balance-beige-or.php]New Balance Beige Or[/url]
[url=http://www.laslunasdeampudia.es/new-balance-u420-gris-mujer-072.html]New Balance U420 Gris Mujer[/url]
[url=http://www.probaiedumontsaintmichel.fr/675-new-balance-wr996-beige-doré.php]New Balance Wr996 Beige Doré[/url]
[url=http://www.luisseijas.es/442-nike-free-5.0-h2o-repel.php]Nike Free 5.0 H2o Repel[/url]
[url=http://www.ajedrezlinares.es/nmd-adidas-lazada-093.html]Nmd Adidas Lazada[/url]
2014 © MeOblibeneRecepty.cz
Všechna práva vyhrazena
Reklama / Inzerce